PŘIJMEME TRUHLÁŘE, náborový příspěvek 20 000 Kč - více informací ZDE

https://www.high-endrolex.com/4

Židle, stoly

Stůl s dokola rozestavěnými židlemi tvoří dominantu jídelny či kuchyně, a tak je proto jistě na místě, vybírat jej pečlivě. Je to přeci jen jedna z prvních věcí, která upoutá váš zrak (a koneckonců i pohledy vašich přátel, rodinných příslušníků a známých na návštěvě) ihned při vstupu do místnosti. Pokud se stůl se židlemi do interiéru hodí, a to jak vzhledem (barvou, tvarem), tak i strukturou, celkový dojem z místnosti to v pozitivním slova smyslu velmi ovlivní. A jakmile prostor, ve kterém probíhá tolik důležitých společenských událostí, působí příjemně, je radost v něm trávit čas a družit se.

Designové židle i selské typy židlí a stolů

Je možné, že ani po dlouhém vybírání v běžných řetězcích na nábytek jste nenašli přesně to, co jste hledali. Možná už jste se rovnou vydali cestou nábytku na míru. Zvláště, pokud chcete zasadit stůl a židle do atypického prostoru, anebo máte zvláštní požadavky na velikost, tvar či barvu, je zakázka v truhlářství dobrou volbou. Výhodou takto vyrobeného nábytku je jeho jedinečnost. Takový jednoduše nikdo mít nebude. Je hezké mít doma originální kousek, který vás jistě bude velmi těšit. Navíc se maximálně přizpůsobíme vašemu stylu a požadavkům. Zvládneme vyrobit zajímavě designové židle jak do moderního domu, tak i tyto kusy nábytku na chatu či chalupu, kam se budou hodit spíše selské typy židlí a stolů.

Kontaktujte nás

Jste-li z okolí Jihlavy či Havlíčkova Brodu a sháníte-li se po židlích na míru či stole na míru, obraťte se naše truhlářství. Kromě židlí a stolů vyrábíme i kuchyňské linky na míruvestavěné skřínědveře, kancelářský nábytek i jiný nábytek na míru.

https://www.high-endrolex.com/4

https://www.high-endrolex.com/4