PŘIJMEME TRUHLÁŘE, náborový příspěvek 20 000 Kč - více informací ZDE

https://www.high-endrolex.com/4

Obývací pokoje

Přáli byste si, aby každá vaše návštěva při vstupu do vašeho obývacího pokoje v údivu zvedla obočí a významně pokývala hlavou na souhlas s vaším originálním a nadčasovým vkusem? Objednejte si u nás obývací stěnu na míru. Vaše obývací soustava na každého příchozího okamžitě dýchne kvalitou, designem, originalitou i praktičností.

Obývací pokoj bývá často tou největší místností dom. A schází se v něm během dne, nebo alespoň večer, celá rodina. A také zde vítáme návštěvy, které k nám zavítají. Proto by měla tato místnost působit spíše vzdušně, než aby byl zastavěn nábytkem bez rozmyslu.

Obývací pokoje na míru

Vyrábíme obývací pokoje na míru i obývací stěny na míru. Navrhneme Vám vhodné kombinace vybavení a rozložení nábytku v širokém sortimentu materiálů a barev. V případě, že máte vlastní styl a představu, navrhneme a vyrobíme Vám obývací pokoje dle Vašich představ.

Zkrátka a dobře jsme tu pro vás, abychom vám doma vytvořili moderní obývací pokoj, který bude ne jen vzdušný, ale i praktický a nabídne vám potřebné množství úložného prostoru. Lahodit bude každému oku a při návrhu veškerého nábytku budeme vycházet ze stávajících dispozic tak, abychom prostor u vás doma řešili jako celek.

Nábytek do obývacího pokoje Jihlava, Havlíčkuv Brod a okolí

Náš nábytek do obývacího pokoje najdete blízko k Jihlavě. Ale obývací pokoj na míru si od nás nechávají dělat i od Havlíčkova Brodu a okolí, protože jsme jim blízko. Jsme profesionálové a o vaši budoucí obývákovou stěnu se postaráme od návrhu až po její montáž.

Podle vašich představ a přání vám na zakázku vyhotovíme obývací stěnu, která bude dle vašeho vkusu a splní všechny vaše požadavky na praktičnost. Naše obývací pokoje na míru jsou vždy výsledkem individuální spolupráce s naším zákazníkem. Do interiéru vám vnesou příjemný a hřejivý pocit domova, kam se budete vždy rádi vracet vy i vaši blízcí.

Kontaktujte nás

Chcete být našim dalším spokojeným zákazníkem? Tak kontaktujte naše truhlářství. Vše spolu probereme a najdeme to správné řešené i pro váš obývací pokoj. Vyrábíme také kuchyně na míru, dveře, schodiště, vestavěné skříně, masivní a jiný nábytek na míru.

https://www.high-endrolex.com/4

https://www.high-endrolex.com/4