PŘIJMEME TRUHLÁŘE, náborový příspěvek 20 000 Kč - více informací ZDE

https://www.high-endrolex.com/4

Schodiště

Pořídit si dřevěné schody na míru je s námi naprosto jednoduché. Správně zvolené a precizně provedené interiérové schodiště bude dominantou vašich obytných prostor. Volba těch nejvhodnějších schodů je důležitá, protože má značný vliv na komfort vašeho bydlení. Nechcete po schodech přece šplhat jako po žebříku a zároveň jistě oceníte, když schodiště doplní váš interiér jako výrazný estetický prvek. Dřevěné schodiště vyniká dlouhou životností, nadčasovým designem, skvělou bezpečností a také nekonečnými možnostmi jeho provedení.

Interiérové schody z masivu

Výroba schodiště nám dělá radost, a proto vám rádi zhotovíme takové dřevěné schodiště, jaké si budete přát. Schody vyrábíme z masivního materiálu, jsou ošetřeny tvrdým lakem nebo olejem s voskem, který dodá dřevu lesk a krásnou barvu.

Naše zakázková výroba je dostupným, rychlým a pohodlným řešením i pro váš domov. Umíme dodat schodiště pro všechny možné dispozice vnitřních prostor.

Dřevěné schody jsou tak vhodné do každého interiéru, stačí jen, abyste si vybrali ty pravé právě pro vás. A zvolili vhodný typ zábradlí, které bude ladit vašemu stylu. Zábradlí může být samozřejmě také z masivu. Ale schody umíme opatřit i odlehčeným zábradlím z nerezových komponentů.

Kontaktujte nás

Tak nám zavolejte a společně najdeme to nejlepší řešení i pro váš interiér.

https://www.high-endrolex.com/4

https://www.high-endrolex.com/4