PŘIJMEME TRUHLÁŘE, náborový příspěvek 20 000 Kč - více informací ZDE

https://www.high-endrolex.com/4

Dveře, interiérové dveře

Hledáte-li někoho, kdo vám vyrobí dveře a vaším domovem je Jihlava nebo její okolí, jste tady správně. Interiérové dveře dodáváme také do Havlíčkova Brodu a jeho okolí. Zkrátka Vysočina je naše. Truhlářství Dušek vyrábí dveře vysoké kvality vyznačující se značnou propracovaností konstrukčního detailu na každé části dveří. Naše firma si klade za cíl nejen velmi dobrou funkčnost dveří a zárubní, ale i uspokojení designových a cenových nároků a požadavků zákazníků.

Vyrobíme dveře téměř jakéhokoliv tvaru a rozměru

S našimi kvalitními interiérovými dveřmi objevíte nový pocit pohodlí. Naše dveře něco vydrží a zaručujeme vám, že dokážeme vyrobit takové, aby perfektně ladily k vašemu zařízení v interiéru. Jsou poctivým českým výrobkem. Jsou elegantní, odolné a především funkční. Vždy se snažíme vyjít vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům. Se svými zákazníky jednáme poctivě a chápeme, že výběr dveří je pro ně důležitým krokem. Protože právě ty budou dotvářet charakter celého bydlení. I vy si u nás můžete vybrat materiál na vaše nové dveře z velké nabídky vzorů a barev.

Kontaktujte nás

Navštivte nás. Vše spolu důkladně probereme a pak se můžeme pustit do realizace vašich přání. Zakládáme si na osobním přístupu a naším cílem je zpříjemnit vám krásným vybavením vaše bydlení nebo pracovní prostředí.

https://www.high-endrolex.com/4

https://www.high-endrolex.com/4