Kuchyňské linky

Máte vlastní představy o kuchyni či kuchyňské lince a nenalézáte řešení v těch sériově vyráběných? Nebo snad chcete zasadit kuchyň do atypického prostoru? Ať je to tak nebo tak, kuchyně na míru je řešením. Možnost maximálního využití prostoru je pro mnoho klientů zásadní, a proto se na nás s důvěru obracejí. Překážkou není zasazení kuchyně do rohu místnosti, ani neobvyklé rozmístění poliček a skříněk. Každý klient má své vlastní požadavky a my jsme zde od toho, abychom mu je splnili.

Kuchyňské linky na míru splňují požadavky přesně dle vašeho přání a životního stylu. Vaše požadavky vyslechneme a na jejich základě vypracujeme pomocí odborného programu návrhy kuchyně či kuchyňské linky. Vše s vámi zkonzultujeme, tak, aby výsledkem byla vaše spokojenost, funkčnost a realizovatelnost projektu. Díky programům, ve kterých návrhy provádíme, je možné vše doladit i v tom nejnáročnějším prostoru.

Kuchyně na míru vyrábíme z kvalitních materiálů, jako je MDF, folie, dřevo, hliník, sklo atd. Kuchyně jsou standartně vybaveny kvalitními komponenty značky BLUM. Nabízíme i široký sortiment drátěných a hliníkových programů, které zvyšují využití a funkčnost kuchyně.

Kontaktujte nás!

Ať už se poohlížíte po kompletní kuchyni na míru nebo pouze kuchyňské lince na míru a jste z Jihlavy nebo Havlíčkova Brodu, neváhejte a kontaktujte nás! Společně vše vymyslíme a zrealizujeme k vaší největší spokojenosti.