PŘIJMEME TRUHLÁŘE, náborový příspěvek 20 000 Kč - více informací ZDE

https://www.high-endrolex.com/4

Kuchyňské linky

Máte vlastní představy o kuchyni či kuchyňské lince a nenalézáte řešení v těch sériově vyráběných? Nebo snad chcete zasadit kuchyň do atypického prostoru? Ať je to tak nebo tak, kuchyně na míru je řešením. Možnost maximálního využití prostoru je pro mnoho klientů zásadní, a proto se na nás s důvěru obracejí. Překážkou není zasazení kuchyně do rohu místnosti, ani neobvyklé rozmístění poliček a skříněk. Individuální rozmístění úložného prostoru vám dává možnost mít vše uspořádané tak, aby vám to co nejvíce vyhovovalo. Menší ženy například těžce dosáhnou do vrchních poliček. Pokud musí často stoupat na špičky a natahovat se pro různé potraviny či nádobí, může se tento nevhodný pohybový stereotyp promítnout do nepříjemné bolesti. I tomu lze individuálně zhotovenou kuchyní na míru zabránit. Police mohou být umístěny níže, a i menší ženy se tak budou moct v kuchyňském prostoru pohybovat velmi komfortně. Každý klient má své vlastní požadavky a my jsme zde od toho, abychom mu je splnili.

Kuchyňská linka na míru

Kuchyňské linky na míru splňují požadavky přesně dle vašeho přání a životního stylu. Někteří lidé potřebují hlavně dostatek prostoru pro přípravu potravin a dřez s odkapávačem na úkor tohoto přípravného prostoru rádi zredukují, protože stejně většinu nádobí umývají pomocí myčky. Někdo jiný však využívá i tento prostor často a rád, a od toho jsme tady my, abychom s vámi vše zkonzultovali a společně pak vymysleli co možná nejlepší řešení. Vaše požadavky vyslechneme a na jejich základě vypracujeme pomocí odborného programu návrhy kuchyně či kuchyňské linky. Vše s vámi zkonzultujeme, tak, aby výsledkem byla vaše spokojenost, funkčnost a realizovatelnost projektu. Díky programům, ve kterých návrhy provádíme, je možné vše doladit i v tom nejnáročnějším prostoru. Vy navíc přehledně a v uživatelsky přívětivé grafické formě uvidíte návrhy, jak by vaše kuchyně mohla vypadat. Díky tomu si vše snadněji představíte a společně pak můžeme doladit konečné drobnosti. Na těch ve výsledku velmi záleží, protože určují míru komfortu, s jakou budete svou novou kuchyni na míru používat.

MDF, folie, dřevo, hliník, sklo

Kuchyně na míru vyrábíme z kvalitních materiálů, jako je MDF, folie, dřevo, hliník, sklo atd. Kuchyně jsou standartně vybaveny kvalitními komponenty značky BLUM. Nabízíme i široký sortiment drátěných a hliníkových programů, které zvyšují využití a funkčnost kuchyně.

Dřevěný nábytek z masivu pozvedne úroveň vaší kuchyně o několik příček výše. Nejen, že to dobře vypadá, ale je to také velmi praktické řešení. Masivní nábytek má v kuchyni rozhodně své místo, a pokud je vaší domovinou Jihlava či Havlíčkův Brod, určitě neváhejte a přijďte svůj nápad zkonzultovat s námi.

Kontaktujte nás!

Ať už se poohlížíte po kompletní kuchyni na míru nebo pouze kuchyňské lince na míru a jste z Jihlavy nebo Havlíčkova Brodu, neváhejte a kontaktujte nás! Společně vše vymyslíme a zrealizujeme k vaší největší spokojenosti.

https://www.high-endrolex.com/4

https://www.high-endrolex.com/4